Dlhodobo nepoužívané odparkované vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Robo 24. februára 2015

Vozidlo dlhodobo odstavene na trave na ulici Pri štadione 21.

Zaroven prosim o odstranenie aj tej pohovky na obrazku pri smetnych kosoch.

24. február 2015

Občan

Ako dokaz je auto na fotkach v nezmenenej polohe v podnete "Bordel" zo 4. mája 2014 https://www.odkazprestarostu.sk/svaty-jur/podnety/9195/bordel
25. február 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, okamžite začneme konať vo veci odstránenia tohto vozidla- postup je dlhodobejší (bol tu už viac krát popísaný) prosíme o strpenie



Mestský úrad
26. február 2015

jj

auto je p. Jakabovej Pri štadione 31 Sväty jur
26. marec 2015

Robo

MÚ - máte to uľahčené, je tu v diskusii meno majiteľa vozidla.
A s tou posteľou nikto tiež nič nespraví?
15. jún 2015

Mestský úrad

Nemôžeme, sú na to zákonné lehoty a postupy. Majiteľka je nezastihnuteľná. Hoc sa pracovníci MsU viac krát pokúšali s ňou spojiť.
Tento táždeň uplynie zákonná lehota a na budúci týždeň bude auto odstránené ako vrak do šrotu zákonným spôsobom.

Mesto nemôže len tak likvidovať niečí majetok, hoc sa zdá a na všetkých pôsobí ako vrak.
26. august 2015

Odpoveď samosprávy

Auto bolo mestom Svätý Jur odstránené v súlade so zákonom

Mestský úrad Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania