Tramínová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Dobry den prajem, chcel by som upozornit na nefukcne osvetlenie v lokalite Traminova-Silvanska.

04. november 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Poruchu sme nahlásili spoločnosti, ktorá spravuje verejné osvetlenie. Včera (3.11.) začali pracovať na odstránení.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
04. november 2022

Michal

Ďakujem za odpoveď, no včera večer ešte nič nesvietilo. Prosím o urgovanie, je to tmavý kút Jura a nerád by som riešil vykradnutie auta alebo iné.
08. november 2022

Michal

Je 8.4. a uličné svetlá stále nesvietia.
08. november 2022

Michal

Oprava, 8.11.
24. november 2022

Michal

24.11. Stale neopravene, dokonca nesvietili aj ine ulice..
24. november 2022

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania