Krajinská cesta-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý
meno
Yergen 24. novembra 2022

Dobry den,

chcem informovat o kabli, ktory visi nebezpecne nizko nad zemou - medzi dvoma stlpmi mestskeho osvetlenia. Pravdepodobne ide len o datovy kabel od kamier snimajucich prechod pre chodcov (medzi ulicami Sasinkova / Dukelska).

Kazdopadne prosim o napravu. Dakujem.
Miesto je oznacene na mape.

25. november 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Ide o optický samonosný kábel, ktorý napája kameru na stĺpe verejného osvetlenia (VO). Dnes by ho mal správca VO natiahnuť do pôvodnej výšky. Kamery fungujú, takže zatiaľ neprišlo k poškodeniu kábla.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.