Odstavené vozidlo - Šúrska

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Mlady Juran 17. marca 2015

Na Surskej ulici uz niekolko mesiacov stoji opustene vozidlo, ktore zabera celu sirku jedineho chodnika

17. marec 2015

občan

Nemalo by byt taške nájsť majiteľa už sa raz toto auto riešilo na ulici 1 mája
17. marec 2015

občan

Foto ........
18. marec 2015

Michaela

Tak tak, podnet som vtedy pridala ja, a majitel/ka len auto pekne preparkovala na ine miesto a to o ulicu nizsie :-D
23. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za oznámenie podnetu.
Postup odstavených áut sme tu už popisovali viac krát. Je to časovo zdĺhavý proces, nakoľko sa musia dodržať zákonné lehoty súvisiace s identifikáciou vlastníka, jeho preberaním pošty, nárokom na odvolanie a až následne môžeme dať takéto auto odstrániť ako vrak.

Lehota je v závislosti od reakcie – prípadne nereakcie vlastníka 60 – 90 dní.


Ing. Šimon Gabura, primátor
15. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
auto je už odstránené

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
03. október 2015

Mlady Juran

Auto je opatovne odstavene (aj s vyfucanymi pneumatikami) na tom istom chodniku, len o par metrov dalej ..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania