Podhradie-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
jk 13. februára 2023

Dobry den,
prosim zabezpecit odstranenie spadnuteho stromu z chodniku nad hradom Biely kamen (vid mapa).
Dakujem.

15. február 2023

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Táto časť lesa je v správe spoločnosti Lesy SR š.p. Včera sme požiadali správcu aby padnutý strom odstránili.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.