Letohradská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Brano 12. marca 2023

Dobrý deň. Na parcele 2820 v k.u. Svätý Jur, nad skanzenom je umiestnený bývalý “mliekomat”. Prosím kompetentných o odstránenie. Ďakujem

20. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto vyzvalo majiteľa nehnuteľnosti na odpratanie "mliekomatu".

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.