Lavička, ihrisko " účko "

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Maroš 24. novembra 2015

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, prečo ste neosadili naspať lavičku s operadlom ? Boli tam dve lavičky, jednu vykopali, ale naspať už nevrátili. Je to taký problém ju tam znova osadiť ???

24. november 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Celá rekonštrukcia detského ihriska je rozdelená do dvoch etáp. V prvej v roku 2015 sa osadí detská zostava. V druhej etape na jar roku 2016 plánujeme vybudovať chodník a urobiť náhradnú výsadbu (stromy a kríky). V rámci prvej etapy sme okrem osadenia detskej zostavy a vybudovania dopadových plôch, osadili aj tri nové lavičky, jedna pôvodná lavička ostala. Spomínaná lavićka je zdemontovaná a uskladnená. Jej osadenie je plánované na jar, avšak v prípade potreby ju vieme osadiť ešte tento rok.

Ing. Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
24. november 2015

Maroš

Ďakujem za odpoveď, osobne si myslím,že chodník je tam zbytočný, deti sa tam hrajú a nahánajú, podla mňa stačí trávnatý povrch a miesto chodníka tam radšej dať nejaký hrací prvok.
24. november 2015

Janka

Pripájam sa k názoru, že chodník netreba, radšej nejaký hrací prvok,napr.hojdačky alebo malý kolotoč pre deti.
25. november 2015

Petra

súhlasím, chýbajú tam preliezačky, ktoré sú vhodné pre úplne tých najmenších...
ešte sa chcem spýtať čo sa plánuje spraviť s tými pôvodnými preliezačkami? Budú sa obnovovať - aspoň vymaľovať by sa to zišlo. Preliezačka na fotke za lavičkou sa dá spojazdniť tak, že by sa na ňu osadila hojdačka pre malé deti, ale asi to treba opraviť najprv.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania