Vladimírov album

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Uzavretý
meno
Štefan Hec 23. marca 2016

Na podnet statočného občana Vladimíra z Pannónskej ul. som založil tento "Vladimirov album" ktorého cieľom nie je robiť problémy zúfalým vodičom, ktorí vo večerných hodinách nemajú naozaj kde zaparkovať, ale aby sa toto mesto začalo zaoberať s riešením problému a nie iba so sankciami.

24. marec 2016

Vladimír

Žiadam Administrátorov o odstránenie tohoto príspevku, keďže niekto zverejňuje podnet v mojom mene bez môjho vedomia. Rovnako by som poprosil o prehodnotenie registrácie tohto usera menom Štefan Hec, keďže, sa snaží o zvádzanie a okrem iného zverejňuje duplicitné príspevky, čim sa snaží vytvárať len chaos v tu zverejnených príspevkoch, len preto aby poukázal na svoju osobu a nie o direktivne, vecné a konštruktívne riešenia. V neposlednom rade je tento pán sám vinníkom mnohokrát parkujúcim na chodniku pred priechodom pre chodcov. Snaží sa tu týmto očistiť a kompenzovať svoju nezodpovednosť a toto je dosť nelogické a z etickej stránky aj neprípustné aby nezodpovedný vodič poukazoval na nezodpovednosť developera popr. projektantov pri plánovaní parkovísk v našej obytnej zóne. Ja osobne byvam v našej časti vyše 5 rokov. Nikdy som nemal problém zaparkovať, aj keď pripúšťa m že sa to tu v posl. 12-18 mesiacoch dosť zaplnilo. Vždy som našiel voľné státie, aj za cenu že som sa potom od auta musel prejsť To sa predmetnému pánovi dosť nechcelo, ale podľa toho že jeho " angličak" už dlho nebolo na týchto miestach vidno, myslím, že som mu pomohol zamyslieť sa. Žiadam týmto o vybavenie, vymazanie tohoto príspevku. Nech si pán Hec, či ako sa tento pán vôbec volá, urobí svoj bez toho ,aby sa odvolával na iných. Ďakujem.
24. marec 2016

Štefan Hec

Vzhľadom na to, že statočný občan Vladimír dosiahol moje polepšenie, predpokladám, že by som mohol mať viac nasledovníkov práve s ohľadom na môj príspevok "Vladimírov album" a jeho obsah. Odstránenie môjho príspevku resp. prehodnocovanie mojej registrácie by podľa môjho názoru nebolo správne a to nie len s ohľadom na to, že tu nikoho nezvádzam ale dokonca ani nezavádzam. Naopak z užívateľa s pseudonymom Vladimír tu srší len nevraživosť a osobná averzia, čo ma opakovane zaráža, pretože ho nepoznám. Holt, ani celým menom sa nepodpísal. Budem teda naďalej fotografiami upozorňovať mesto na jednak nevyriešenú situáciu s radikálnym znížením počtu parkovacích miest bez vyriešenia alternatívy, ako aj na možnosti inštalácie funkčných zábran vjazdu na chodník avšak tak, aby neobmedzovali chodcov. Ďakujem
25. marec 2016

Marek Podhorský

Problém s parkovaní v JOPe je. Tu je poukázané na jedno parkovacie - neparkovacie miesto.
Ale pri velkom parkovisku pri zeleznici parkujú autá rad radom na ceste. To ze sa to nemá si moze kazdý nastudovat vo vyhláške. (2 jazdné pruhy - znamená nechat volné miesto na ceste min. 6m.)

Po vybudovaní novej casti parkovacích miest na velkom parkovisku, chýba pre bytové domy BD01-09, 17 parkovacích miest ! (V zmysle STN a reálnom spočítaní miest.)

Takze predpisy sa budú porusovat, pokial sa nevyriesia parkovacie miesta, (alebo ludia nepredajú svoje autá, alebo ...)

Na okraj (čo už bolo prezentované):
http://diskusia.svatyjur.sk/diskusia/viewtopic.php?p=1952&highlight=#1952
https://www.odkazprestarostu.sk/svaty-jur/podnety/16276/parkovanie-na-pannonskej-v-kacacniciach
...
Pri stavebnom konaní (JOP) sa postupovalo v zmysle STN 73 6110, kde na 2,5 obyvateľa je potrebné jedno odstavne miesto a na 20 obyvateľov jedno parkovacie miesto - celkovo 277 miest.

Teraz (2016) je počet parkovacích miest v rámci lokality 303. Do tohto počtu sa ZAPOČÍTAVAJÚ aj parkovné miesta napríklad pri BD10 a aj časť pri TERNE. Parkovacie miesta boli schvaľované v zmysle v tom čase platnej vyhlášky a normy STN.
29. marec 2016

Gabi

sledujem tieto vaše ťahanice... len človek s IQ húpacieho koníka odparkuje na chodníku... To, že je tam nedostatok parkovacích miest, tak sa postavím na chodník - je hlúpa výhovorka! Budú bolieť nôžky, keď odparkujete ďalej od bytu? :)
Takto tie vaše slovné prestrelky nebudú mať konca kraja... P. Hec- očakávala by som od Vás viac rozumu a hanbila by som sa vôbec ozývať na Vašom mieste...
29. marec 2016

Štefan Hec

Na chodníku už nejaký čas neparkujem. Najlepšie to oceniť urážkami. Je to také motivačné p. Gabi...
29. marec 2016

Zora

Dnes v noci som videla na chodníku zaparkované pri detskom ihrisku dve auta, jedno bolo cierne Porsche ... bez majitela...
13. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Je to ozaj zaujímavá iniciatíva, vytvoriť takýto album... Avšak na to aby mohlo PZ SR konať proti majiteľom automobilov, ktorí parkujú na miestach iných ako na to určených je potrebné aby bolo jasne zachytené aj EČV vozidla.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
23. júl 2016

Vladimír

Pán Gabura, ja som značku tohto arogantného pána vyfotil v mojom príspevku. Na adresu tvorcu tohoto príspevku zjavne trpiacim nejakou diagnózou zareaguje krátko, stručne a presne- keďže si ani nepamätá že tam odvtedy parkoval opakovane nielen so svojim športiakom, ale aj s chopperom. Svoje autíčko preparkoval medzičasom na iný chodník, čím naďalej robí, čo popiera. Ľudia vedia kto tu píše bludy , takže len tak ďalej, nech sa Vám darí.
26. júl 2016

Štefan Hec

Vladimír, už sa konečne predstav nech preberieme moju diagnózu, ktorú tu nijak nešpecifikuješ, osočuješ ma a prestaň sa schovávať za svoj pseudonym, lebo zrejme aj ten si si vymyslel. Neviem akú diagnózu máš na mysli, ale nakoľko narozdiel od Teba som sa tu predstavil, tak to už začínam brať osobne. Neviem prečo by som sa tu mal nechať opakovane slovne napádať od nejakého anonymného chudáka Vladimíra. Musím Ti to aspoň takto vrátiť, len stále máš tú výhodu, že Ťa nejde identifikovať, takže nikto nevie kto ten chudák je a musím Ťa zaňho označiť na základe Tvojich úbohých a už aj neaktuálnych príspevkov a hlavne útokov proti mne. Veď to preberme ako chlap s chlapom a prestaň sa hrať na skrytú babu. Skutočne by som chcel spoznať osobne človeka, ktorému ďalší štvrťrok ležím v žalúdku, že si na mňa znovu spomenul a to napriek tomu, že auto parkujem v garáži a nie na chodníku - najmä vďaka Tebe. A skús sa niekedy v noci prípadne skoro ráno, určite pred siedmou hodinou rannou prejsť vo Svätom Juri po námestí, budeš oprávnene zhrozený koľko tam stojí áut na chodníku, je tom tam plné áut, budeš tam mať materiálu na hodne dlhé obdobie svojho života, možno tam nájdeš iného arogantného pána s diagnózou, môžeš si zvoliť kritérium aké chceš. Ty nevidíš problém ako celok, ty po štvrťroku otravuješ primátora s mojou maličkosťou. Ja to proste neviem pochopiť. Zároveň pridávam nový príspevok do "Vladimírovho albumu" odfotil som to už aj pred dvomi tromi mesiacmi, aj som na to zabudol a nezverejnil ho, ale dnes si ma inšpiroval.
A veď napíš zas dačo zaujímavé, aspoň že Ti nestojím za to, aby si dačo napísal. Také dačo originálne, hodné Vladimíra....:)
28. júl 2016

Štefan Hec

Dobrý deň,
po opätovnom prečítaní môjho posledného príspevku musím priznať, že som sa zbytočne nechal vyprovokovať pre mňa stále neznámym Vladimírom a myslím, že toto fórum nie je určené na nejaké slovné výmeny a útoky. Týmto však zároveň Vladimíra žiadam, aby v tom bezdôvodne nepokračoval, keď pre nič iné, tak preto, že na mimo parkovacích miestach už ja osobne neparkujem dlhší čas.

Pán starosta, v rámci staršej "diskusie" som tu spomenul možné riešenie a to zabetónovanie stĺpika práve na plochu chodníka od prechodu pre chodcov, ktorý by chodcov nijak neobmedzoval avšak zabránil by parkovaniu áut na uvedenom mieste. Pokiaľ to nie je v kompetencii mesta, pokúste sa nájsť vhodné riešenie, nejde o žiadny mimoriadny zásah do čohokoľvek a nejedná sa ani o finančne či časovo náročnú úpravu. Ďakujem.
15. august 2016

Kosa

Škoda, keby nebolo ľudskej blbosti, nebolo by treba ani stĺpiky betónovať.

[IMG]http://i63.tinypic.com/5z2irr.jpg[/IMG]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania