Vyschnutá breza

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Maroš 19. apríla 2016

Dobrý deň. Chcem nahlásiť vyschnutú brezu pri ihrisku Účko pri štadióne.

20. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za oznámenie. Mesto požiada o súhlas na odstránenie daného stromu a následne zabezpečíme vypílenie

Ďakujeme za porozumenie


Mesto Sv. Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania