Altánok - drogy, neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Altánok pri rybníku opäť poznačený vandalmi s drogovým pozadím. Vo večerných hodinách by sa tam mala častejšie objavovať hliadka mestskej polície. Na mieste sa vyskytujú aj pomôcky k užívaniu drog, či obaly z nich.

06. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Zároveň ďakujem aj Svätojurským rybárom, ktorí aj tento krát po našich "tiežspoluobčanoch" upratali. Zároveň sme zabezpečili, aby v rámci hliadkovej činnosti, toto miesto častejšie kontrolovala aj Mestská polícia.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.