IHRISKO

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Dobry den, chcela by som upriamit pozornost na ihrisko na Kozmonautov (za bytovkou), a to na znicene hombalky a zarastene pieskovisko bez piesku. Zelenu hombalku sme si kupili my nakolko tam nebola ziadna pre malicke deti... a ostatne su znicene. Nakolko mesto opravilo ihriska po Svatom Jure tak si myslim, ze by bolo dobre zrekonstruovat aj toto. Posledny rok tu pribudlo dost deti a tiez ihrisko sa nachadza v tesnej blizkosti futbaloveho ihriska, takze ho vyuzivaju aj deti, ktorych rodicia sa zucastnuju podujati na f.ihrisku. Je smiesne, ze mame velke pieskovisko bez piesku......

30. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto od môjho nástupu do pozície primátora mesta každoročne vyčleňuje na budovanie, opravy a rekonštrukcie detských ihrísk finančné prostriedky. Tento rok - 2017 - máme na tento účel vyhradených 20.000 EUR. Primárne sa budeme za ne realizovať v Scheidlinovej záhrade a na ihrisku Letohradská. Ak nám ostanú nevyčerpané zdroje, pripúšťam aj možnosť upraviť toto detské ihrisko ešte v roku 2017. Ak sa to tento rok nepodarí, úpravu tohto detského ihriska zrealizujeme v roku 2018.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.