Poškodená mreža nad kanalizáciou

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: moric, 26. júna 2017

Dobrý deň,
dovoľujem si upozorniť na dlhodobo poškodenú mrežu nad kanalizáciou na ulici Zuby. Jednotlivé časti sú úplne uvoľnené a mreža tak neplní svoju funkciu. Bolo by vhodné ju čo najskôr opraviť, keďže jama pod mrežou je hlboká.

29. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto požiadalo o cenovú ponuku spoločnosť, ktorá nám zabezpečuje droné klampiarske a zváračské práce, na kompletnú výmenu týchto poškodených mreží. Po schválení ceny, mesto pristúpi k výmene mreží na ulici Zuby. (nielen tejto jednej, ale aj ostatných poškodených).

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
18. august 2017

Ferko Mrkvicka

Dobrý deň pan primátor.
Začala nám druhá polovica Augusta...teda 50 dni od Vašej odpovede.
A mreža je stále neopravená...
18. september 2017

Ferko Mrkvicka

Vyzera to asi na velmi komplexny problem, lebo ani po 3 mesiacoch nie je vyrieseny.
24. október 2017

Ferko Mrkvicka

Dobry den pan Ing. Gabrura.
Chcel by som sa opytat ako mesto pokrocilo s vyberom klampiarskych a zvaracskych prac, nakolko nam o par dni ubehne uz 5 mesiacov odkedy bol podnet nahlaseny a kanalizacia je nadalej nebezpecna pre chodcov. Oznacenie prekazky zaroven znemoznuje obojsmernu premavku na ceste v plnom profile. Dakujem za info.
13. december 2017

Michal

A stale je to nedoriesene, neustale poskodeny kanalovy prechod. Hanba MsU, nic viac, pekna vizitka ich prace.
16. december 2017

Ferko Mrkvicka

Po takmer 6 mesiacoch je podnet konecne vyrieseny.
Pracovnici MsU na mieste este zabudli vystrazne znacky, ktore su vylozene mimo cestu....

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.