Parkovisko kozmonautov

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
peter 13. júla 2017

Dobrý deň,



chcem sa ako bude odtekať dažďová voda z chodníka k vchodom na ulici kozmonautov. Obrubníky novobudovaného parkoviska sú nad úrovňou chodníka - viď foto

ďakujem

13. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Súčasťou stavby parkovísk je aj oprava-rekonštrukcia vstupov do vchodov do bytových domov. Tá bude prebiehať v najbližších dňoch. Ukončená by mala byť v priebehu týždňa.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania