Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Havarijný stav časti cestnej komunikácie.

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Michal Kliment, 15. novembra 2017

V máji t.r. som upozornil na havarijný stav cesty na Družstevnej ulici. Doteraz som nedostal odpoveď a stav sa zhoršuje. Stav cesty ohrozuje pneumatiky prechádzajúcich aut

23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto už objednalo nový žľab a v prípade priaznivého počasia ho technický úsek vymení v priebehu 2 týždňov.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
23. november 2017

Michal Kliment

Ďakujem za odpoveď. Na oprave sa už začalo. Verím že sa to skoro dokončí. M.Kliment

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.