Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Zaslal: Dávid čičmanec, 10. februára 2018

Dobrý deň p.primátor chcem sa spýtať či by nebolo možné odstrániť čiernu skládku pod prašným ihriskom pri kolajniciach.Každým dňom je tam viac a viac bordelu napr.:ohorky z cigariet,plechovky,pneumatiky,pet fľaše a nájdu sa tam aj psie exkrementy. Tak isto by som chcel upozorniť na bordel nahádzaný v kanály za skladom pri stanici.Napočítal som tam 86 pneumatík. Tiéz tam nájdete fľaše od oleja a iné veci. Bol by som rád keby Mesto Svätý Jur vyčistilo tieto dva objekty. Pred rokom tie pneumatiky za skladom horeli. Ďakujem.

16. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku postupne vyčistia najskôr priestor pod prašným ihriskom (už začali) a prípade priaznivého počasia budú pokračovať v čistení aj za skladmi pri železnici.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania