Porušovanie rýchlosti na Kollárovej

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Richard Mareček 14. februára 2018

Na Kollárovej ulici autá sústavne porušujú rýchlosť - cez deň aj v noci. Oceňujem organizovanie dopravy zo strany mestskej polície ráno pred začiatkom vyučovania, žiaľ, nerieši to situácie neskôr počas dňa. Navyše, aj niektorí rodičia po vyložení detí pred školou zvýšia rýchlosť v strednej a spodnej časti ulice. Je to problém aj preto, lebo chodník je len na jednej strane ulice a priechod pre chodcov len pri škole, takže chodci sa často pohybujú aj po ceste mimo priechodu. Spomaľovače, ktoré kedysi na ulici boli nainštalované, už zmizli.

22. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Dopravnú situáciu na Kolárovej ulici sme začali monitorovať. V prípade potreby prijmeme opatrenia vedúce k náprave.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur
27. február 2018

Richard Mareček

Pan Gabura, prosim, co znamena monitorovanie situacie? Ako presne ju monitorujete? Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania