Neporiadok v kontajnery na sklo

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Ferko Mrkvicka, 23. februára 2018

V nadobe na separovany zber skla na ul. Bratislavske zahumenice je opat autosklo z nedalekeho autoservisu, ktore tam nepatri tak ako plasty a ine biologické odpady.. :-(

01. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto opätovne upozorní na správne používanie kontajneru na sklo všetky autoservisy v blízkom okolí kontajneru.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.