Nefungujuce osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Žiadam mesto o preverenie nefungujúceho mestského osvetlenia . Deje sa to opakovane , čo nahráva zlodejom , vandalom a podozrivým živlom v ich činnosti. Ďakujem. Vladimír

24. apríl 2018

Michal

Tento podnet tu už raz je.
24. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Závadu sme už nahlásili spoločnosti, ktorá spravuje verejné osvetlenie v našom meste. Na odstránení závady už spoločnosť pracuje.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania