Kosenie ihriska, Pri stadione

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
katarina szalayova 16. mája 2018

Chcela by som poprosiť o pokosenie trávy v okoli ulice Pri stadione, zvlášť na detskom ihrisku. Ide hlavne o alergie , komare , a kliešte. Ďakujem

17. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Po zlepšení počasia bude ihrisko pokosené.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania