Odpadkove kose

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Kose su prehrdzavene a nesluzia svojmu ucelu

13. august 2013

Jojo

Ďakujeme za flexibilitu a zastupovatelnosť MsÚ v danej veci.
14. august 2013

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, zajtra budú predmetné koše odmontované a do týždňa- dvoch by mali byť vrátené opravené koše na predmetné miesto.

Ing. M. Fiamová - prednostka MsÚ
21. august 2013

Riko

Aj tak do mesiaca budu také isté ako na tej fotke
24. august 2013

zuzana

tie kose su tam nove, super, ze sa to podarilo.
len tie stare tam zostali lezat, asi cakaju na vyzdvihnutie...
25. august 2013

Mariana Fiamová

áno, koše sú už opravené. a v pondelok budú odstránené tie staré (tiež nechápem, prečo ich tam nechali... ???) No čo už... zabezpečím odstránenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania