Nafta na ulici Podhradie

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Anka 03. septembra 2013

dnes ráno sme toto našli na ulici na Podhradí, zjavne niekto zo staveniska vyplachoval sudy a zvyšky nafty tečú spolu s dažďovou vodou dolu Podhradím.

03. september 2013

Anonymný užívateľ

pokial sa tak este nestalo, treba co najskor zavolat policiu a poziarnikov
03. september 2013

Odpoveď samosprávy

Škoda, že nebol nafotený vinník pri čine. Bez dôkazov niet potrestaného :-((( Pri súčasnej obhliadke nebolo možné identifikovať pôvodcu a pôvod znečistenia. Je pravdepodobné, že uvedené mohlo vzniknúť aj z nejakého poškodeného auta.... Takto uvedené ostáva bez možnosti riešenia a sankcionovania. V súčasnej dobe je to už tak zriedené dažďom, že je aj bezpredmetné volať požiarnikov k likvidácií.

Ing. Fiamová, prednostka MsÚ,
Ing. Höherová, referentka životného prostredia,
Mgr. Orlický, referent cestného hospodárstva
03. september 2013

Anka

začiatok "stopy" bol nad domom 63, je tam stavenisko už roky, nevyzeralo to ako z auta, ale skôr ako vyliate a spláchnuté. asi sa spoliehali na ten dážď ...
04. september 2013

Anonymný užívateľ

prave preto treba hned volat poziarnikov - oni to v prvom rade riadne zlikviduju a v druhom rade vysetria kto to sposobil aby im zaplatil vyjazd :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.