Nezaistená elektroinštalácia osvetlenia / Krajinska cesta

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Ferko Mrkvicka 04. septembra 2013

Lampa verejneho osvetlenia s nezaistenou elektroinštaláciou.
Lampa sa nachádza na Krajinskej ceste, hneď za odbočkou na Bratislavské záhumenice (Polkoráby) v smere na Bratislavu.

04. september 2013

Odpoveď samosprávy

O uvedenom už vieme. Takýto podnet sa tu už nachádza. Mesto už objednalo náhradné kryty. Čakáme na dodávku a následne môžeme uvedené odstrániť. Ďakujeme za upozornenie.

Ing. Fiamová, prednostka MsÚ, zodpovedný Ing. R. Šišovič
08. október 2013

Odpoveď samosprávy

opravené
Ďakujeme za podnet. Dúfame, že tento krát nám ich tak skoro neukradnú

Ing. Mariana Fiamová, prednostka MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania