Osvetlenie Pannónska ulica

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
NATA 27. augusta 2018

Medzi vchodmi 3 a 5 na Pannónskej ulici nefunguje už dlhšiu dobu osvetlenie. Prosím o nápravu. ďakujem

30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Závadu trvalo odstrániť dlhšie, ale bola odstránená a verejné osvetlenie opäť funguje.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania