Parkovanie vozidiel autoservisu

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Ferko Mrkvicka 14. septembra 2018

Autá parkujúce pred autoservisom na Krajinskej ceste 17 pravideľne trčia do chodníka a sťažujú/ohrozujú pohyb chodcov, nakoľko ich často ľudia musia obchádzať takmer na hranici chodníka...

17. september 2018

Michal

1,6 m asi nikomu nič nehovori..
Neviem kde je problém, MsP je "pokakaná" dávať papuče, pokuty a nepoužíva iné prostriedky ako papier za okno s upozornením. Už by sa mali uvedomiť, že papieriky za stieračom putujú do koša a vodič si z toho ťažkú hlavu nerobí.
19. september 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Majiteľa autoservisu sme na problém upozornili. Tiež sme tento podnet poslali na Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Pezinku, aby podnet doriešili v priestupkovom konaní.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
02. január 2019

Ferko Mrkvicka

Dohovor asi nepadol na urodnu podu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania