Pneumatiky z traktora v potoku a jarku CHKO

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Zuzana 03. októbra 2018

Po Lesoch SR š.p. zostali v jarku v lese i v potoku použité pneumatiky z traktora. Bolo by fajn, keby ich mesto vyzvalo na ich odpratanie. Verím, že s ich lokalizáciou nebudú mať problém, momentálne v tých miestach menia les na spúšť. Obrázok je prepožičaný, lebo mi aktuálny nešiel nahrať. V prípade potreby pošlem. Vďaka.

03. október 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Lesy SR š.p. oficiálne vyzveme a zároveň počkáme na ich reakciu. V prípade, že reagovať nebudú, mesto zabezpečí odstránenie pneumatík a ostatného odpadu. Poprosím Vás pošlite mi GPS súradnice, prípadne fotky na mailovú adresu msu@svatyjur.sk.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
18. apríl 2019

Zuzana

dobrý deň, poprosím doriešiť. Podnet je zatvorený, ale nevyriešený= https://www.odkazprestarostu.sk/svaty-jur/podnety/65628/hradistna-neporiadok-a-odpadky-cierne-skladky
Bude fajn, ak sa podnety budu zatvárať, až keď sa doriešia. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania