Opustene auto

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Na parkovisku v kacacnicoch je pri trati taketo odstavene auto bez znaciek.

07. október 2013

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za zaslanie podnetu, začneme konanie vo veci zistenia majiteľa - uvedené som tu už viac krát popisovala. Je to zdĺhavý proces cca 90 dní minimálne a možno aj viac... . Preto prosíme o strpenie

Ing. Mariana Fiamová, prednosta MsÚ
08. november 2013

Odpoveď samosprávy

Práve sme obdržali oznám z polície SR. VIN motora nie je v evidencii motorových vozidiel SR, takže majiteľ nie je známy. Teraz už môžeme konať v zmysle zákona o odpadoch. Auto bude na 30 dní oblepené s výzvou na odstránenie a až potom bude odstránené ako vrak - odpad.

Ing. Mariana Fiamová , prednostka MsÚ
08. november 2013

Michal

Ked tam to auto vliekli, tak malo SK znacky. Len som si ich nestihol opisat. Skoda. Nabuduce sa polepsim.
16. jún 2014

MICHAL

Dobry den.Auto je stale na svojom nezmenenom mieste.... Bude sa nieco s nim robit alebo nie? Dakujem.
18. jún 2014

Mariana Fiamová

Dobrý deň, s radosťou oznamujem, že KONEČNE sme získali právomoc na jeho odtiahnutie a už sa tak aj stalo :-) Auto tam už nie je
18. jún 2014

Odpoveď samosprávy

S radosťou oznamujem, že auto už na uvedenom mieste nie je :D

Ing. Mariana Fiamová, prednostka MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania