Hájniky-cesta-neposypaná

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Stefania Hunorova 20. decembra 2018

NEPREJAZDNÁ CESTA -Neodhrnutá, neposypana cela ulica! Šmýkali sme sa, nehovoriac o tom, že to mohlo dopadnút horsie!

07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Po telefonickom nahlásení bola ulica do hodiny odhrnutá a posypaná.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.