Štúrova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Adam 28. decembra 2018

Dobrý deň , na ulici Štúrova je nefunkčné verejne osvetlenie . Prosím o preverenie , taktiež sme už nahlasovali priamo na elektrárne chýbajúci kryt hlavných poistiek na stĺpe .(neúspešne) Neviem či je to v kompetencii mesta ak áno boli by sme radi ak by sa to dalo nejako vyriešiť . Ďakujem

07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Nefunkčné verejné osvetlenie je lepšie nahlasovať priamo na mail msu@svatyjur.sk.
Túto poruchu sme preverili, momentálne je objednaný náhradný diel - malo by sa jednať o tri nefunkčné lampy (raz idú raz nie). Po dodaní dielu bude závada odstránená.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
07. január 2019

Adam

Ďakujem za info .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania