Pannónska-cesta-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Chcel by som upozornit na neodhrnanie ulice Silvanska. Jedna sa o sezonu 17/18 a aktualnej 18/19. Dalo by sa s tym nieco robit. Stacilo by, aby sneh zhrnul na koniec ulice a pripadne posolil ak je dostupna. Dakujem

09. január 2019

Michal

Odhrnuté. Ďakujem
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Ulica Silvánska je aktuálne odhrnutá. Je súčasťou zimnej údržby, podobne ako celá lokalita Kačačnice.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
12. január 2019

Michal

Bohuzial vodic na to kasle. Odhrnul jediny krat. Dakujem za odpoved.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.