Veltlínska-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
judita simkova 02. februára 2019

Dobry den psn starosta chcela by som poprosit aby zimnu udrzbu traktorom - odhrnanie chodnika na veltlinskej 14 a 16 nevykonaval traktor resp.zhrnac.hlavne v casti kde je uzky chodnik medzi kontajnerovym stojiskom a okrasnym zahonom.pri odhrnani bola poskodena zelen ktoru si obyvatelia svojpomocne vysadili .myslim ze v tejto casti zvladneme udrzbu aj svojpomocne.dakujeme za pochopenie.pekny den.simkova vetlinska 14.

05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Za pracovníkov technického úseku sa dodatočne ospravedlňujem.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania