Krajinská cesta-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
jk 28. februára 2019

Prosim opravit nerovnu dlazbu na chodniku pri krizovatke Bratislavska/Krajinska. Dakujem

12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto tento úsek chodníka už reklamovalo. Momentálne čakáme na vykonanie opravy.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania