Prostredná-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Martin Gubáš 09. marca 2019

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, prečo bude pri jarnom zbere odpadu kontajner na elektroodpad a nebezpečný odpad pristavený na zbernom dvore a nie na dvore mestského úradu ako to bolo v minulosti. Na zbernom dvore je predsa možné elektroodpad a nebezpečný odpad odovzdať celoročne počas prevádzkových hodín.

11. marec 2019

Jozef Troška

No to ste s tym odpadom obcanom nepomohli, naopak. Takyto druh odpad obcan bezne nelikviduje a ak tak raz za rok, ale teperit ho na kraj mesta je velmi zla sluzba.
12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Minulý rok nám spôsobovalo veľký problém práve fakt, že väčšina občanov privážala nebezpečný odpad autom (v mieste, kde bol umiestňovaný kontajner je malý priestor a spôsobovalo to veľký problém pri príjazde a odchode). Z tohto dôvodu sme sa rozhodli presunúť kontajner na zberný dvor. Ak by mal niekto objektívne problém dopraviť odpad práve na zvolené miesto, môže požiadať mailom na msu@svatyjur.sk, prípadne telefonicky na 0907717754 a pracovníci mesta nebezpečný odpad odoberú dňoch 21-22.3. priamo na požadovanom mieste.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania