Pri štadióne-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Katarina 12. marca 2019

Dobry den,

Prosim o opravu lampy na ulici Pri stadione, nakolko sa lampa rozsvieti, chvilu svieti a potom sa vypne. Ako keby sa prehrievalo rele.

Dakujem

Katarina

12. marec 2019

Maroš

+ Nesvieti lampa pri vchode pri štadióne 27 a na lampe pri kontajnerovom stojisku chýba kryt !!!
Ďakujem
22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Z dôvodu časovej zaneprázdnenosti odpisujem až teraz.
Lampa by už mala byť aktuálne opravená.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania