Hradištná-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Zuzana 15. marca 2019

Dobrý deň, poprosím na otočku pridať ešte kontajner na plasty a sklo. Keďže tam nie sú, ľudia hádžu odpad do kontajnerov, ktoré nie sú na to určené. Ďakujem, obyvateľka Nešticha

22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Ak sa nám podarí navýšiť počet 1100l kontajnerov v meste, určite doplníme aj toto kontajnerové stojisko.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania