Hradištná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
Zuzana 15. marca 2019

Dobrý deň, v lese sa to opäť hmýri bordelom, kam len oko dovidí. Mnohí z nás zbierame odpadky na prechádzkach so psami. Odpadu je žiaľ viac, ako je možné fyzicky zobrať. Už nehovoriac o tom, že na otočke nie sú všetky potrebné kontajnery- sklo, plasty... Peši nemám kapacitu odpad odtiahnuť do kontajnera pri krčme. Poprosím o poslanie auta mestských služieb a pracovníkov, ktorí môžu tehly, železo, pneumatiky odviezť. Ďakujem.

22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Z dôvodu časovej zaneprázdnenosti odpisujem až teraz.
Pracovníci technického úseku priestor vyčistia.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
22. marec 2019

Zuzana

dobrý deň, prosím Vás, je tam toho oveľa viac, ako sa zdalo. ďalšie haraburdie je zasypané zeminou napravo a naľavo zakryté konármi. tak snáď to pracovníci zbadajú. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania