Žabky-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Vyvalená dopravná značka pri rybníku.

19. marec 2019

Nedam Nikdy

"Kúpeľné"
22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Z dôvodu časovej zaneprázdnenosti odpisujem až teraz.
Značka je už aktuálne nanovo osadená.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania