Nefunkčné pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Lucia Krasková 24. novembra 2013

Prosím o opravu pouličných lámp na Podhradí pred domami číslo 70 a 74. Jedna nesvieti vôbec, druhá občas blikne.

27. november 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poruchy verejného osvetlenia by sa mali odstraňovať cca do 2 týždňov.


odpísala: Ing. Fiamová, prednostka MsÚ,
zodpovedná osoba: Ing. Šišovič, technický úsek

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania