Mikovíniho-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Neriešený
meno
Kika 22. marca 2019

Mikovíniho-znečisťovanie-pôdy - NERIEŠENÝ
Je smutné pán primátor, že bol tento podnet vyhodnotený ako neriešený. Je smutné, že mesto je špinavé a znečistené (turisti, ktorí navštívili Svätý Jur boli nemilo prekvapení napr. špinavými chodníkmi). Je smutné, že v neriešených podnetoch sú aj také, na ktoré by sme radi vedeli postoj mesta. Podnety typu nesvieti lampa alebo odhodené odpadky rieši každé mesto ako bežnú vec. Je smutné, že sa Vám podarilo Vašim postojom odradiť ďalšieho občana Svätého Jura, ktorému záležalo na tomto mestečku.

27. marec 2019

Obyvateľka

Mikovíniho ulica má taký veľký potenciál, pri tom otvorenom šumiacom potoku a zeleni by mohla byť najkrajšou ulicou mesta... Miesto toho sa necháva takto chátrať a je z nej verejný záchod pre psíčkarov a verejné parkovisko bez pravidiel..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania