Krajinská cesta-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Roman Salkovic 01. apríla 2019

Pri ceste medzi Malym a Velkym Javornikom v blizkosti turistickeho altanku sa siri silny zapach, pravdepodobne z navezenej repy.

05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto vyzvalo poľovné združenie Jablonka, aby kopu odstránilo.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
09. apríl 2019

Roman Salkovic

Dobry den, dnes sa uz na danom mieste odpad nenachadzal. Dakujem pekne za vyriesenie a prosim o uzavretie podnetu.
Salkovic

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.