Krajinská cesta-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Roman Salkovic 01. apríla 2019

Obrovska plocha s vyjazdenymi kolajami od lesnickej techniky v tesnej blizkosti turistickeho altanku. Prosim vratit do povodneho stavu, ludia chodia do lesov najma za rekreaciou a oddychom. Ako bonus je na prvej fotke na ceste vidiet nakladne vozidlo jazdiace vysokou rychlostou (miesto je relativne uzke a v zakrute), asi minutu na to presiel miestom cyklista.

03. apríl 2019

Petra

tento blatový úsek je v takomto hnusnom stave každý rok v podstate stále ako je mokro... to náhodou aby turisti neprišli domov čistý
05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto požiadalo správcu našich lesov - I.Svätojurská a.s., aby priestor dala do užívania schopného stavu. (podľa informácii by to mali robiť v piatok 5.4.2019)


Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
09. apríl 2019

Roman Salkovic

Dobry den,
k dnesnemu dnu bola plocha vyrovnana a bez vyjazdenych kolaji, preto prosim o uzavretie podnetu. Dakujem pekne za vyriesenie.
Salkovic

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.