Bernolákova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Prosim o upovedomenie majitela vozidla a prilahleho domu aby parkovali podla platneho takona o cestnej premavke a teda parkovanie min. 5m od hranice krizovatky. Nie je tam dobry rozhlad a dovhadza obcas ku kritickym stretom vozidiel pri odbacani. Dakujem v mene obyvatelov zabiek.

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Preposielam ho na Mestskú políciu, ktorá vodiča upozorní.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.