Na pažiti-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Lojzo 26. apríla 2019

Počas prechádzky sme si na cyklotrase pri studničke (pri autičkárskej dráhe a Memorii) všimli uhynutého zajaca. Bolo by potrebné ho odpratať čím skôr, aby s ním nedošli do styku napr. deti, keďže táto časť je dosť frekventovaná.

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Uhynuté zviera bolo odstránené.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.