Prostredná-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

- odtrhnuta kora - osetrit pls, inak moze strom uhynut

22. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Poškodené stromy sú už aktuálne ošetrené.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.