Staničná-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Dobrý deň, neviem, či je to záležitosť mesta alebo železníc, ale sklenená strecha nad vstupom do stanice preteká na viacerých miestach. Voda kvapká nie len na ľudí, ale aj na lavičky.

30. máj 2019

Martin

foto pokus 2
30. máj 2019

Martin

Ospravedlnujem sa za pridanie toho isteho 4x, ale cela tato stranka nejak blbne, nejsu mi nahravat fotky a ani odoslat podnet, tak som vyskusal mobilnu aplikaciu a ta zasa odoslala podnet 4x :(
30. máj 2019

Martin

foto pokus 3
30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Prestupný dopravný terminál stále nie je odovzdaný a teda sa stále považuje za stavenisko. Momentálne sa odstraňujú vady a nedorobky a dokončujú posledné práce. Konkrétne aj na prístrešok je požadovaná oprava - ten zatiaľ nebol ani predmetom odovzdania.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
30. máj 2019

Martin

Dakujem za odpoved. + foto pokus 4

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania