Vandalizmus

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

chybajuce laty na 3 x lavickach - detske ihrisko letohradska

07. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie problému. Uvedené dáme opraviť. Prosíme o strpenie, kým prebehnú oficiálne papierové administratívne povinnosti.

Ďakujeme za pochopenie

Ing. Mariana Fiamová, prednostka MsÚ
22. január 2014

Mariana Fiamová

Lavičky sú opravené, natreté
ďakujeme za podnet
22. január 2014

Mariana Fiamová

Lavičky sú opravené, natreté
ďakujeme za podnet

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania