Sasinkova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Jozef Troška 21. júna 2019

Dobrý večer,
každý večer a v noci šteká pes na Sasinkovej ul. Je to v dome vedľa býv. vinarskych závodov.
Večer je už ticho a jeden jediný pes stále a stále znepríjemňuje život svojim štekotom, bez príčiny havká a havká. Aj teraz práve šteká v kuse už asi 1/2 hod.Žiadny iný pes, iba tento jediný. Keď sa Mestská polícia prejde po ulici, započúva,tak hneď zistí. preto prosím ju pekne o riešenie tohto probému. je leto, teplo, spíme pri otvorenom okne, no to sa proste nedá, ide to na nervy, je to akoby štekot do mikrofónu, ktorý sa rozlieha po okolí. Pýtam sa tých majiteľov, čo sú to za ludia, že to neriešia, čo je to za psa, ktorý havká a havka. je týraný, hladný, smädný, či uviazaný na reťazi? dakujem pekne za pomoc a vyriešenie problému.

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Takéto problémy väčšinou rieši Komisia sociálnych veci, rodiny a verejného poriadku. Odporúčam napísať na mesto oficiálny list - sťažnosť na základe, ktorej bude problém v komisii riešený.
V prípade telefonického oznámenia (0918 159 159) príde Mestská polícia v čase služby a problém bude riešiť.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania