Na pažiti-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Kvetináč pri mostíku

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Kvetináč bol technickým úsekom odvezený.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.