Odhrnovanie snehu + posyp pannonska-traminova

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

neodhrnute a neposypane ulice,jazdi sa na cistom lade,posypac/chodi len po pannonsku 14-16,zvysok ulice + prilahla ulica Traminova sa neudrzuju vobec. este v zivote tu nebol ziaden pluh,po minule roky patrili pozemky pod komunikaciami developerovi,v r.2013 boli vsak odovzdane mestu,avsak ziadna zmena. tymto apelujem na p. primatora Achbergera so ziadostou o urychlenu napravu.dakujem

03. február 2014

Odpoveď samosprávy

Ak ide o Zimnú údržbu komunikácii v oblasti Kačačnice,
túto ma ešte stále na starosti firma
JURSKÝ OBYTNÝ PARK, spol. s r.o.
Astrová 2/A
821 01 Bratislava
tel.: +421 2 335 26 000
fax: +421 2 335 26 001
email: [email protected]

Váš podnet preto posielame im na vybavenie.

web: www.jursky-park.sk



Ing. Šišovič, Ing. Fiamová
03. február 2014

Mariana Fiamová

už len si dovoľujem doplniť, mesto stále neprebralo predmetné komunikácie z dôvodu rozostavanosti lokality ako aj pre isté závady.
03. február 2014

Blazej

Dobry den pani Fiamova, mozete prosim objasnit tu rozostavanost? nakolko si dobre spominam, v lete 2013 firma JOP skolaudovala poslednu 5. etapu, pokracovat v stavebnych pracach sa podla mojich informacii ma az na jar a uplne na inom mieste - vedla materskej skolky.
Vopred dakujem za odpoved.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania