Na pažiti-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Domino 25. júla 2019

DObrý deň, skúsim ešte raz nakoľko po mesiaci od nahlásenia je osvetlenie stále nefunkčné, dalo by sa s tým prosím niečo začat robiť?
Ďakujem

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Lampa bola opravená.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.