Podhradie-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Michal 02. augusta 2019

Dobrý deň prajem, pred Hostincom u pytliaka na ulici Podhradie stojí auto bez značiek. Je toto vozidlo vrak alebo ho majiteľ odložil na neurčito. Je na verejnej komunikácii, tak či to je správne. Ďakujem

07. august 2019

Kamil

Uz tam auto nie je.
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Ako píšete auto tam už nie je.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.